Базальтова вата Новотерм 135, плити мінераловатні
Артикул
54020-
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Утеплювач, Акції, Базальтова вата
Новотерм 135 базальтовий утеплювач для фасаду
Базальтовий фасадний утеплювач Новотерм 135 використовується для теплоізоляції фасаду малоповерхових будівель під штукатурку (мокрим способом). Екологічно чистий продукт. Повна пожежна безпека.
Застосування:
Утеплення фасадів з обробкою штукатурками – Найбільш економічно ефективна система теплоізоляції. Утеплення малоповерхових будівель доцільно виконувати плитами Новотерм 135. Захисний шар фасадної системи має бути:
- не менше 3 мм при використанні тонкошарових декоративних штукатурок,
- не менше 5 мм під час використання покриттів під фарбу.
Переваги:
- екологічно чистий продукт;
- хороші шумо-, звукоізоляційні характеристики;
- має структуру, що дозволяє отримати кращі техніко-експлуатаційні параметри при меншій вазі;
- стійкий до високих температур і може використовуватися навіть при температурі до +1000°С;
- відсутня ефект усадки матеріалу;
- повна пожежна безпека;
- не гниє, не зазнає знищення комахами, гризунами або хробаками, а також не створює умов для розвитку мікроорганізмів;
- має хороші паропроникні властивості і не накопичує вологу;
- при несильній деформації повністю відновлює свою форму та розміри.
| Тип | Для утеплення |
|---|---|
| Виробник | NOVOTERM |
| Торгова марка | NOVOTERM |
| Щільність | 135 кг/м3 |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кратно відвантаженню | 1 упаковка |
| Група горючості | НГ |
Увійти