Килимок KingCamp Sunday
Захищене оформлення замовлень
Опис товару
Килимок для пікніка та туризму KingCamp Sunday створений, для комфортного відпочинку у кемпінгу, на пікніку, на природі. Має багатошарову продуману конструкцію, включає водовідштовхувальний алюмінієвий шар, нетканий матеріал, м'який наповнювач (80 г порожнистої вати) і повітропроникну тканину Chunya, стійку до забруднень. Характеризується високою стійкість до зносу, що ідеально для похідних умов. Завдяки розміру 200 х 200 см, килимок може розмістити кілька осіб і слугувати як підстилка під намет або самостійна поверхня для відпочинку. Невелика вага та компактність у складеному вигляді забезпечують простоту транспортування.
Sunday — це практичне рішення для тих, хто шукає функціональність, зручність у догляді та надійність під час активного відпочинку.
Переваги:
- килимок захищає від вологи, піску та бруду, забезпечуючи тепло й зручність навіть на вологій траві
- стійкий до зносу, щільний
- місця вистачить для сім’ї або невеликої компанії
- складається до компактних розмірів, що зручно для зберігання та транспортування
- простий в догляді та очищенні
Основні характеристики:
- Тип: скручуваний пікніковий килимок
- Матеріал: поліестер, губка, PEVA
- Розміри в розкладеному вигляді: 200 × 150 см
- Розміри в складеному вигляді: 37 × 20 см
- Вага: 1,5 кг
- Колір: зелений
Комплектація:
- Килимок
- Сумка для транспортування
Характеристики
| Тип | Для туризму |
|---|---|
| Торгова марка | KingCamp |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 200 см |
| Країна походження | Китай |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Зелений |
Увійти