Мінеральна вата Sweetondale 135 - 150 мм базальтовий утеплювач, плити теплоізоляційні
Захищене оформлення замовлень
Товщина - 150мм. Утеплювач Sweetondale Технофас Ефект (135кг/м.куб)
Sweetondale Технофас Ефект - базальтова вата, призначена для утеплення фасаду. Матеріал абсолютно не пальний (НГ). Паропроникний. Має високу щільність (135 кг/м.куб), що дозволяє наносити штукатурний шар у кілька шарів з армувальною сіткою поверх утеплювача та механічним шляхом за допомогою фасадного дюбеля кріпити його до стіни. Має додаткову функцію звукоізоляції. Роботу з таким матеріалом бажано здійснювати у захисних окулярах, респіраторі та будівельних рукавичках.
Застосування Sweetondale Технофас Ефект::
Плити ТЕХНОФАС ЕФЕКТ застосовуються для теплоізоляції конструкцій будівель мокрим способом (під штукатурку).
Переваги:
тепло- та звукоізоляція;
стабільність обсягу та форми;
вогнестійкість;
хороша паропроникність;
міцність (стійкий до деформацій);
мале водопоглинання;
невелика вага;
стійкість до хімічних реакцій;
зручний у монтажі;
легкість нарізки та обробки;
екологічно чистий;
довговічний (не менше 50 років).
Зберігання матеріалу здійснюється в накритому приміщенні, тому наш утеплювач завжди сухий.
| Виробник | SWEETONDALE |
|---|---|
| Торгова марка | SWEETONDALE |
| Щільність | 135 кг/м3 |
| Товщина | 150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кратно відвантаженню | 1 упаковка |
| Кількість в упаковці | 1.44 м2 |
| Група горючості | НГ |
Увійти