Мінеральна вата Новотерм FasPro - базальтовий утеплювач, плити теплоізоляційні
Захищене оформлення замовлень
Фасад це «обличчя будівлі» Але мова йде не лише про естетику забудови міста, а й про енергоефективність цілої країни. У різних фасадних конструкціях використовуються різні теплозвукоізоляційні матеріали, вибір яких визначається характеристиками та величиною експлуатаційних навантажень на шар теплозвукоізоляції. Показниками для мінераловатних плит, що використовуються для утеплення зовнішніх стін будівель, є межа міцності при розтягуванні в напрямку перпендикулярному площині плити. Найбільш поширеним типом конструкції фасадної теплозвукоізоляції є фасадні системи з тонким штукатурним шаром.
TM NOVOTERM розширила лінійку фасадної теплозвукоізоляції та впровадила додаткові продукти з підвищеним показником міцності для багатоповерхових будівель та приватного житлового будівництва
PRO 1 – використовується як теплозвукоізоляційний шар у фасадних системах з тонким штукатурним шаром;
Переваги:
- екологічно чистий продукт;
- хороші шумо-, звукоізоляційні характеристики;
- широкий асортимент товщини мату;
- має структуру, що дозволяє отримати кращі техніко-експлуатаційні параметри при меншій вазі;
- стійкий до високих температур і може використовуватися навіть при температурі до +1000°С;
- відсутня ефект усадки матеріалу;
- повна пожежна безпека;
- не гниє, не зазнає знищення комахами, гризунами або хробаками, а також не створює умов для розвитку мікроорганізмів;
- має хороші паропроникні властивості і не накопичує вологу;
- при несильній деформації повністю відновлює свою форму та розміри.
| Тип | Для утеплення |
|---|---|
| Виробник | NOVOTERM |
| Торгова марка | NOVOTERM |
| Щільність | 125 кг/м3 |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кратно відвантаженню | 1 упаковка |
| Група горючості | НГ |
Увійти