Насос-ліхтар кемпінговий Flextail Tiny Pump 2X
Артикул
78467-
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Каталог, Туристичне спорядження, Насоси
Опис товару
Насос, ліхтарик та дуйчик для розпалення багаття – все це поєднано в 1 пристрої! Якщо ви вже є власником Flextail Tiny Pump 2X, про необхідність брати із собою багато різних пристроїв для забезпечення комфорту в поході або на пляжі можна забути. І все це – у компактному приладі розміром лише 45 х 46 х 59 мм! Flextail Tiny Pump 2X оснащений акумулятором ємністю 1600 мАгод, який заряджається через порт Type-C. Рівень заряду можна легко відстежувати за кольоровими індикаторами. Одного повного заряду вистачає, щоб надути приблизно 105 надувних подушок, 40 матраців або вакуумувати 45 пакетів.
Корпус цього пристрою важить всього 100 грамів і сертифікований за стандартом IP44, що означає захист від пилу та вологи навіть за впливу прямого струменя води. Завдяки цьому його можна використовувати незалежно від погодних умов. У комплекті йдуть п’ять змінних насадок для роботи з клапанами різних розмірів.
Основні функції Flextail Tiny Pump 2X:
Характеристики:
Комплектація:
Корпус цього пристрою важить всього 100 грамів і сертифікований за стандартом IP44, що означає захист від пилу та вологи навіть за впливу прямого струменя води. Завдяки цьому його можна використовувати незалежно від погодних умов. У комплекті йдуть п’ять змінних насадок для роботи з клапанами різних розмірів.
Основні функції Flextail Tiny Pump 2X:
- Завдяки новітній технології AIR VORTECH™ насос забезпечує робочий тиск до 4 кПа, досягаючи продуктивності 180 л/хв. Це дозволяє буквально за лічені хвилини надувати чи спускати вироби різних розмірів. У цьому режимі пристрій може працювати до 30 хвилин без підзарядки.
- Більше не потрібно буде вручну здувати килимок чи матрац - Flextail Tiny Pump 2X виконає це завдання менш ніж за хвилину та також стане у нагоді для вакуумування пакетів.
- Пристрій має три режими яскравості освітлення: 30 лм (до 24 годин роботи), 120 лм (до 4,5 годин роботи) і 230 лм (до 3 годин роботи). Ліхтарик можна підвішати за металеву ручку або прикріпити до металевої поверхні завдяки магнітній основі.
Характеристики:
- Живлення: вбудований акумулятор 1600 мАгод / 5,92 Вт·год
- Робочий тиск: до 4 кПа
- Продуктивність: 180 л/хв
- Час роботи насоса: до 30 хвилин без підзарядки
- Освітлення: режими яскравості: 30/120/230 лм
- Максимальний час роботи в режимі освітлення: до 24 годин без підзарядки
- Оснащений металевою ручкою для підвішування та магнітною основою
- Захист від пилу й вологи: стандарт IP44
- Розміри: 45 х 46 х 59 мм
- Вага: 100 г
Комплектація:
- Насос-ліхтар Flextail Tiny Pump 2X
- Кабель для заряджання USB Type-C
- П’ять насадок
- Мішечок для транспортування
- Інструкція користувача
Характеристики
| Тип | Для туризму |
|---|---|
| Торгова марка | Flextail |
| Ширина | 46 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 59 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
| Вага | 100 г |
| Тиск | до 4 кПа |
| Кількість режимів | 3 |
| Мах яскравість | 230 лм |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор 1600 мАгод / 5,92 Вт·год |
| Ліхтар | Так |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Час роботи | 30 хв - як насос, 24 год - як ліхтар |
| Режими роботи | три режими яскравості (30/120/230 лм) |
| Продуктивність насоса | 180 л/хв |
Увійти