Базальтова вата Ізоват 30, плити мінераловатні
Захищене оформлення замовлень
Опис товару
Izovat 30 (Ізоват) 100 мм базальтова вата для утеплення покрівлі
Покрівельний базальтовий утеплювач Izovat 30 застосовується для утеплення та звукоізоляції скатної покрівлі, міжповерхових перекриттів, мансард, міжкімнатних перегородок. Виготовлений із натуральних мінералів.
Застосування Izovat 30:
Мансарда;
Скатна покрівля;
Горище перекриття;
Підвісна стеля;
Перекриття балками;
Пол на лагах;
Вентильований фасад
Утеплення фасадів з облицюванням індустріальними елементами та пристроєм вентильованого шару (вентильовані фасади) – є найбільш технологічною системою теплоізоляції. Завдяки широкому вибору матеріалів обробки можна втілити безліч архітектурних рішень.
|
Переваги:
Ефективне збереження тепла, низька теплопровідність;
Не токсичний;
Простота в монтажі;
Висока паропроникність;
Стійкий до плісняви, грибків, гризунів;
Екологічно безпечний;
Оптимальна ціна;
Відмінна звукоізоляція;
Довгий термін служби;
Не горючий матеріал.
Базальтова вата добре тримає форму. Зберігання матеріалу здійснюється у накритому приміщенні, тому наш утеплювач завжди сухий.
Характеристики
| Виробник | IZOVAT |
|---|---|
| Торгова марка | Izovat |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кратно відвантаженню | 1 упаковка |
| Група горючості | НГ |
Увійти