Базальтова вата Ізоват 75 FG, плити мінераловатні
Артикул
10048-
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Утеплювач, Базальтова вата
Опис товару
Izovat 75FG (Ізоват) 100 мм базальтовий утеплювач зі склополотном для вентильованого фасаду
Фасадний базальтовий утеплювач Izovat 75FG - застосовується в утепленні фасадів, що вентилюються. Теплоізоляційні плити 75 FG з лицьового боку кашовані склополотном. Не вимагають установки вітрозахисної плівки і мають підвищену стійкість до деструкції.
Вентильований фасад
Утеплення фасадів з облицюванням індустріальними елементами та пристроєм вентильованого шару (фасади, що вентилюються) – є найбільш технологічною системою теплоізоляції. Завдяки широкому вибору матеріалів обробки можна втілити безліч архітектурних рішень.
Переваги:
- негорючий (НГ);
- екологічно чистий;
- енергоефективний;
- звукоізоляційний;
- здоровий мікроклімат;
- стійкість до зовнішніх шкідників;
- зручний у монтажі.
Характеристики
| Тип | Для фасаду, Для теплозбереження |
|---|---|
| Виробник | IZOVAT |
| Торгова марка | Izovat |
| Щільність | 75 кг/м3 |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кратно відвантаженню | 1 упаковка |
| Група горючості | НГ |
Увійти