Базальтова вата Ізоват ЛС 30, плити мінераловатні-150 мм
Артикул
10003
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Утеплювач, Чорна п'ятниця, Базальтова вата
Опис товару
Izovat LS (Ізоват ЛС) покрівельний базальтовий утеплювач
Покрівельний базальтовий утеплювач Izovat LS застосовується для утеплення та звукоізоляції скатної покрівлі, міжповерхових перекриттів, мансард, міжкімнатних перегородок. Без перебільшення – найкращий на сьогодні утеплювач у співвідношенні ЦІНА-ЯКІСТЬ!
Застосування Izovat LS:
- Мансарда;
- Скатна покрівля з ухилом до 60 ° С;
- Горищне приміщення;
- Підвісна стеля;
- Перекриття балками;
- Підлога на лагах;
Переваги:
- Ефективне збереження тепла; низька теплопровідність;
- Чи не токсичний;
- Простота у монтажі;
- Висока паропроникність;
- Стійкий до плісняви, грибків, гризунів;
- Екологічно безпечний;
- Оптимальна вартість;
- Чудова звукоізоляція;
- Довгий термін служби;
- Не горючий матеріал.
Характеристики
| Тип | Для покрівлі, Для звукоізоляції, Для утеплення |
|---|---|
| Виробник | IZOVAT |
| Щільність | до 30 кг/м3 |
| Товщина | 150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кратно відвантаженню | 1 упаковка |
| Група горючості | НГ |
Увійти