Базальтова вата Новотерм Лайт 30, плити мінераловатні
Артикул
54002-
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Утеплювач, Акції, Базальтова вата
Новотерм Лайт 30 покрівельний базальтовий утеплювач
Покрівельний базальтовий утеплювач Новотерм Лайт 30 застосовується для утеплення та звукоізоляції скатної покрівлі, міжповерхових перекриттів, мансард, міжкімнатних перегородок. Без перебільшення – найкращий на сьогодні утеплювач у співвідношенні ЦІНА-ЯКІСТЬ!
Застосування Новотерм Лайт 30:
- Мансарда;
- Скатна покрівля з ухилом до 60 ° С;
- Горищне приміщення;
- Підвісна стеля;
- Перекриття балками;
- Підлога на лагах;
Переваги:
- Ефективне збереження тепла; низька теплопровідність;
- Чи не токсичний;
- Простота у монтажі;
- Висока паропроникність;
- Стійкий до плісняви, грибків, гризунів;
- Екологічно безпечний;
- Оптимальна вартість;
- Чудова звукоізоляція;
- Довгий термін служби;
- Не горючий матеріал.
| Виробник | NOVOTERM |
|---|---|
| Торгова марка | NOVOTERM |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кратно відвантаженню | 1 упаковка |
| Група горючості | НГ |
Увійти