Блок зі спіненого полістиролу EPS Power Block 100х150х800 мм
Артикул
99950
Опис товару
EPS Power Block — це прямокутний паралелепіпед зі спіненого полістиролу (полістирольного пінопласту) високої щільності з нанесеною на поверхні розміточною сіткою кроком 10 мм для швидкої порізки на вставки потрібного розміру.
Довжина 800 мм, у поперечному перерізі: 100*150 або 150х200 мм. Густина EPS 150 кг/м³.
Застосування: як основа для монтажу на систему фасадного утеплення з опорядженням штукатурками ETICS без теплових мостів дрібних елементів (таких як поштові скриньки, вішаки, кронштейни для труб та кабелів, лампи, світильники, рекламні конструкції, тощо) або у якості опори для середніх і важких навантажень на стиск.
Для кріплення у монтажний блок підходять рамні гвинти, по дереву або листовому металу, з циліндричною різьбою та великим кроком, діаметром не менше 5 мм, глибиною вкручування не менше 60 мм (наприклад, EJOT SH3- 5.0x70). Місце кріплення не повинно бути ближче 10 мм від краю вставки.
Довжина 800 мм, у поперечному перерізі: 100*150 або 150х200 мм. Густина EPS 150 кг/м³.
Застосування: як основа для монтажу на систему фасадного утеплення з опорядженням штукатурками ETICS без теплових мостів дрібних елементів (таких як поштові скриньки, вішаки, кронштейни для труб та кабелів, лампи, світильники, рекламні конструкції, тощо) або у якості опори для середніх і важких навантажень на стиск.
Для кріплення у монтажний блок підходять рамні гвинти, по дереву або листовому металу, з циліндричною різьбою та великим кроком, діаметром не менше 5 мм, глибиною вкручування не менше 60 мм (наприклад, EJOT SH3- 5.0x70). Місце кріплення не повинно бути ближче 10 мм від краю вставки.
Характеристики
| Виробник | HIRSCH Porozell |
|---|---|
| Торгова марка | HIRSCH |
| Щільність | 150 кг/м3 |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
Увійти