Екзоскелет Hypershell X Go
Захищене оформлення замовлень
Опис товару
"Товар під замовлення, орієнтовний термін очікування - місяць"
Hypershell X
Мала форма, створений для виконання
Поєднуючи найсучаснішу робототехніку, ергономіку та штучний інтелект у компактній формі, Hypershell X дозволяє вам піти далі і досліджувати більше.
Екзоскелет Hypershell X має надзвичайну міцність у стильному, надлегкому дизайні — всього 1,8 кг² чистої інноваційності.
Потужний
Екзоскелетна система двигуна M-One поєднує вражаючу потужність із компактним дизайном. Максимальний безперервний крутний момент 32 Н·м Час відгуку 2 мс Пік потужності 800 W
З великою силою та зручність носіння
Hypershell X переосмислює ергономіку екзоскелета, створений як справжнє продовження вашого тіла , та природного руху.
Розроблений гнучким і вільним
Вільно рухайтеся у всіх видах спорту, таких як скелелазіння та альпінізм, з 300° крутильної свободи для легкого дослідження.
Інженерна регульована та адаптивна
Зручно сидить на різних типах тіла, який з часом адаптується для персоналізованого носіння.
Легка та стійка
Пристебніться за допомогою композитної підкладки товщиною 4 мм — 10-шарової композитної підкладки для гнучкої, водонепроникної та дихаючої підтримки.
З затримкою всього 0,03 секунди AI MotionEngine виявляє ваші наміри руху в реальному часі та автоматично коригує допомогу для забезпечення точної підтримки.
З кожним додатковим кроком MotionEngine адаптується до вашого крейд-підпису та унікальних біомеханік, перетворюючись на персоналізований екзоскелет, створений саме для вас.
Ваш надійний партнер для активного відпочинку
Довіряйте Hypershell X, щоб він допоміг вам долати складний рельєф і витримувати вітер, дощ чи сніг.
Термін служби (нормальне використання) 4000 км Пилостійкість і водостійкість IP54 Робоча температура -20° до 60° C
Вперед з 65 Вт Швидке заряджання
від 0% до 100% 88 хв
Швидко заряджайте Hypershell Intelligent Batteries за допомогою портативних електростанцій або електромобілів, щоб ви могли продовжувати дослідження.
Контроль, Відстеження, з Hypershell+
Характеристики
Призначення
Базова підтримка для щоденного руху
Матеріали конструкції
Алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь, армований полімер
Робоча температура
–10°C до 60°C
Інтелектуальні режими
Спуск сходами, спуск, підйом, підйом сходами, швидка ходьба, ходьба
Кількість інтелектуальних режимів
6
Режими роботи
Transparent, Eco
Максимальна швидкість підтримки руху
12 км/год
Запас ходу
до 15 км з 1 батареєю
Зниження фізичного навантаження
до 20%
Пікова потужність(Вт)
400
Вага
2,0 кг (без батареї)
Смарткерування
iOS, Android
Тип гарантії
Виробник
Характеристики
| Тип | Для туризму |
|---|---|
| Торгова марка | Hypershell |
| Ширина | 25 см |
| Країна походження | Китай |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
| Вага | 2,0 кг (без батареї) |
| Пікова потужність | 400 Вт |
| Призначення | Базова підтримка для щоденного руху |
| Матеріали конструкції | Алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь, армований полімер |
| Робоча температура | –10°C до 60°C |
| Інтелектуальні режими | Спуск сходами, спуск, підйом, підйом сходами, швидка ходьба, ходьба |
| Кількість інтелектуальних режимів | 6 |
| Максимальна швидкість підтримки руху | 12 км/год |
| Зниження фізичного навантаження | до 20% |
| Запас ходу | до 15 км з 1 батареєю |
| Режими роботи | Transparent, Eco |
| Смарткерування | iOS, Android |
Увійти