Газовий балон 27 л 11 кг (Пропан/Бутан) Vitkovice Milmet
Артикул
77946
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Для дому та саду, Обігрівачі
Опис товару
Газовий балон від польського сертифікованого виробника — надійне багаторазове джерело зрідженого пропан-бутану, яке підходить для використання в побуті, на дачі, в гаражі або на природі, особливо в місцях без центрального газопостачання; може підключатися до плити, котла, обігрівача, печі, грилю тощо та легко заправляється на газових станціях.
Характеристики:
Наповнення: 11 кг
Об'єм: 27 л
Випробувальний тиск: 25 МПа
Тип палива: газ пропан/бутан
Колір: синій
Матеріал: сталь
Висота: 60 см
Ширина: 30 см
Гарантія: 2 роки
Торгова марка: Vitkovice Milmet
УВАГА! Балон не заповнений.
Характеристики:
Наповнення: 11 кг
Об'єм: 27 л
Випробувальний тиск: 25 МПа
Тип палива: газ пропан/бутан
Колір: синій
Матеріал: сталь
Висота: 60 см
Ширина: 30 см
Гарантія: 2 роки
Торгова марка: Vitkovice Milmet
УВАГА! Балон не заповнений.
Характеристики
| Тип | Для туризму, Для енегрозбереження |
|---|---|
| Торгова марка | Vitkovice Milmet |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Країна походження | Польща |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
| Вага | 11 кг |
| Обʼєм | 27 л |
| Колір | Синій |
| Тип палива | Пропан / Бутан |
Увійти