Ігровий комп’ютерний стіл з RGB LED-підсвічуванням, тримачем для навушників та чашки, Чорний
Артикул
78227
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Для дому та саду, Компʼютерні столи
Опис товару
Пропонуємо вам ігровий стіл, що задовольнить навіть найвибагливіших геймерів. Любите розслабитися після важкого дня за улюбленою грою? Тоді це ідеальний варіант для вас! Стіл створений з урахуванням максимального комфорту користувача. Перевірте — і переконайтесь самі!
► НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ — ЦЕ ОСНОВА
Наш стіл — це перш за все стабільна, міцна конструкція на профільованих ніжках у формі літери "K". Сталева рама гарантує довговічність. Особливої уваги заслуговує додаткова поперечка під стільницею, яка додає жорсткості та безпеки для встановленої техніки.
► LED RGB-ПІДСВІЧУВАННЯ
Стіл оснащений LED RGB-підсвічуванням, що підключається через USB. Завдяки цій опції ви отримаєте ще більш захопливий ігровий досвід.
Особливості:
Тримач для навушників
Тримач для чашки
Підставка для геймера
LED-підсвічування
Стільниця з текстурою під карбон
Розміри:
Довжина: 120 см
Ширина: 60 см
Висота: 75 см
Пакування:
Вага 1 коробки: 16 кг
Розміри 1 коробки: 126 x 65 x 12 см
► НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ — ЦЕ ОСНОВА
Наш стіл — це перш за все стабільна, міцна конструкція на профільованих ніжках у формі літери "K". Сталева рама гарантує довговічність. Особливої уваги заслуговує додаткова поперечка під стільницею, яка додає жорсткості та безпеки для встановленої техніки.
► LED RGB-ПІДСВІЧУВАННЯ
Стіл оснащений LED RGB-підсвічуванням, що підключається через USB. Завдяки цій опції ви отримаєте ще більш захопливий ігровий досвід.
Особливості:
Тримач для навушників
Тримач для чашки
Підставка для геймера
LED-підсвічування
Стільниця з текстурою під карбон
Розміри:
Довжина: 120 см
Ширина: 60 см
Висота: 75 см
Пакування:
Вага 1 коробки: 16 кг
Розміри 1 коробки: 126 x 65 x 12 см
Характеристики
| Тип | Для дому та саду |
|---|---|
| Торгова марка | Garden Line |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 120 см |
| Висота | 75 см |
| Країна походження | Польща |
| Вага | 16 кг |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | RGB підсвітка |
Увійти