Каремат тактичний армійський, розмір 1,9х0,6м, товщина 10мм
Артикул
99495
Захищене оформлення замовлень
Категорія: Туристичне спорядження
Опис товару
Каремат (військовий килим, тактичний килим) – виготовлений із хімічно зшитого спіненого поліетилену (ХРЕ).
Матеріал має хороші теплоізоляційні показники, що дозволяють використовувати його в холодну пору року та на відкритій місцевості.
Килим із ХРЕ має невелику вагу, що дозволяє брати його на великі відстані без дискомфорту при переміщенні. Каремат не поглинає воду, що також можна віднести до однієї з ключових переваг.
Такий килим відмінно підійде військовим, туристам, для активних видів спорту.
Розміри каремату 1,9 х0, 6м, товщина 10мм. Колір – сірий. Килимки йдуть у наборі з 2 гумками.
Характеристики:
Ширина: 0,6м
Довжина: 1,9м
Товщина: 10мм
Колір: сірий
Матеріал: хімічно зшитий спінений поліетилен
Виробник:Туреччина
/>Щільність: 30кг/м3
Матеріал має хороші теплоізоляційні показники, що дозволяють використовувати його в холодну пору року та на відкритій місцевості.
Килим із ХРЕ має невелику вагу, що дозволяє брати його на великі відстані без дискомфорту при переміщенні. Каремат не поглинає воду, що також можна віднести до однієї з ключових переваг.
Такий килим відмінно підійде військовим, туристам, для активних видів спорту.
Розміри каремату 1,9 х0, 6м, товщина 10мм. Колір – сірий. Килимки йдуть у наборі з 2 гумками.
Характеристики:
Ширина: 0,6м
Довжина: 1,9м
Товщина: 10мм
Колір: сірий
Матеріал: хімічно зшитий спінений поліетилен
Виробник:Туреччина
/>Щільність: 30кг/м3
Характеристики
| Виробник | Sanstore |
|---|---|
| Торгова марка | Sanstore |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Країна походження | Туреччина |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
| Колір | Сірий |
Увійти