Кутовий поручень,діаметр труби 32мм
Артикул
78218
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Товари медичного призначення, Поручні та тримачі
Опис товару
Кутові поручні – виготовлені з стійкою до корозії і міцної нержавіючої сталі марки AISI304. Форма поручня сприяє кращому захоплення (кут захоплення 130°). Кріпляться за допомогою двох дюбелів (йдуть в комплекті) з кожної сторони. Декоративні заглушки для естетичного вигляду виробу мають діаметр - 52мм.
Дані поручні встановлюють в душових, ванних і туалетних кімнатах. Для комфортного перебування людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку, після операції або з проблемами опорно-рухового апарату. Правильний підбір і установка поручнів забезпечують підтримку при ходьбі, стоянні і сидінні.
Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки престарілих, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири і приватні будинки.
Кріплення: поручні кріплять на стіну. Вона повинна бути несучою. Якщо ж кріплення поручнів виробляють на гіпсокартонну стіну, повинні бути передбачені несучі заставні. Кріпильні елементи йдуть в комплекті.
Рекомендована висота установки: 75-90см
Діаметр труби поручнів: 32мм
Довжина поручнів: 40-64см
Конфігурація:
Розмір 22х64х10см, діаметр труби 32мм
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304
Країна виробник: Туреччина
Дані поручні встановлюють в душових, ванних і туалетних кімнатах. Для комфортного перебування людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку, після операції або з проблемами опорно-рухового апарату. Правильний підбір і установка поручнів забезпечують підтримку при ходьбі, стоянні і сидінні.
Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки престарілих, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири і приватні будинки.
Кріплення: поручні кріплять на стіну. Вона повинна бути несучою. Якщо ж кріплення поручнів виробляють на гіпсокартонну стіну, повинні бути передбачені несучі заставні. Кріпильні елементи йдуть в комплекті.
Рекомендована висота установки: 75-90см
Діаметр труби поручнів: 32мм
Довжина поручнів: 40-64см
Конфігурація:
Розмір 22х64х10см, діаметр труби 32мм
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304
Країна виробник: Туреччина
Характеристики
| Тип | Товари для медичного призначення |
|---|---|
| Торгова марка | Mertinox |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 64 см |
| Висота | 20 см |
| Країна походження | Туреччина |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
| Вага | 400 г |
| Діаметр | 32 мм |
| Додаткові характеристики | Рекомендована висота установки: 75-90см |
Увійти