Морозозстійкий акумулятор для екзоскелету Anti-Cold Battery
Артикул
78354
Захищене оформлення замовлень
Категорія: Екзоскелети
Опис товару
"Товар під замовлення, орієнтовний термін очікування - місяць"
Інтелектуальна батарея Hypershell заряджає кожен крок вашого шляху.
Легке керування на кінчиках ваших пальців.
Створено для екстремальних умов.
Прийми невідомість навіть у найсуворіших температурах, на висоті та в найжорсткіших умовах.
Характеристики
Ємність
5000 мА·год / 72 Вт·год
Тип батареї
Li-ion
Максимальна напруга заряджання
16.8 В
Номінальна напруга
14.4 В
Сумісність
Hypershell X
Вага
410 г
Розміри
80 × 40 × 50 мм
Температура зберігання
0 °C - 40 °C
Робоча температура
-20 °C - 60 °C
Час заряджання
88 хвилин з адаптером заряджання 65 Вт та стандартним кабелем Type-C Fast Charge. 88 хвилин з зарядним хабом Hypershell 4-Way для кожної батареї.
Порт для заряджання
USB-C
Інтелектуальна батарея Hypershell заряджає кожен крок вашого шляху.
Легке керування на кінчиках ваших пальців.
Створено для екстремальних умов.
Прийми невідомість навіть у найсуворіших температурах, на висоті та в найжорсткіших умовах.
Характеристики
Ємність
5000 мА·год / 72 Вт·год
Тип батареї
Li-ion
Максимальна напруга заряджання
16.8 В
Номінальна напруга
14.4 В
Сумісність
Hypershell X
Вага
410 г
Розміри
80 × 40 × 50 мм
Температура зберігання
0 °C - 40 °C
Робоча температура
-20 °C - 60 °C
Час заряджання
88 хвилин з адаптером заряджання 65 Вт та стандартним кабелем Type-C Fast Charge. 88 хвилин з зарядним хабом Hypershell 4-Way для кожної батареї.
Порт для заряджання
USB-C
Характеристики
| Тип | Для туризму |
|---|---|
| Торгова марка | Hypershell |
| Ширина | 25 см |
| Ємність | 5000 мА·год / 72 Вт·год |
| Країна походження | Китай |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
| Вага | 410 г |
| Час заряджання | 88 хвилин з адаптером заряджання 65 Вт та стандартним кабелем Type-C Fast Charge. 88 хвилин з зарядним хабом Hypershell 4-Way для кожної батареї. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Робоча температура | -20 °C - 60 °C |
| Максимальна напруга заряджання | 16.8 В |
| Номінальна напруга | 14.4 В |
| Сумісність | Hypershell X |
| Розміри | 80 × 40 × 50 мм |
| Температура зберігання | 0 °C - 40 °C |
| Порт для заряджання | USB-C |
Увійти