Насос-ліхтар кемпінговий Flextail Max Pump 3, чорний
Артикул
78466
Захищене оформлення замовлень
Категорії: Каталог, Туристичне спорядження, Насоси
Опис товару
Мініатюрний, але потужний пристрій, який виручить вас не лише під час велопригод, а й швидко надувати чи здувати різні вироби, розпалювати багаття, вакуумувати одяг та інші речі чи освітлювати простір у темну пору доби, будь то кемпінг чи приміщення намету. У домашніх умовах насос стане в нагоді для видування пилу з клавіатури або інших пристроїв, замінюючи пневматичні очищувачі.
Головною перевагою Max Pump 3 є його компактність: розмір пристрою становить лише 84 х 48 х 48 мм, а вага - всього 122 г, що дозволяє зручно тримати його в долоні. Однак нехай малі габарити вас не вводять в оману - прилад вирізняється своїми потужними можливостями. Працює від акумулятора, що дає змогу брати його з собою куди завгодно.
Переваги:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Головною перевагою Max Pump 3 є його компактність: розмір пристрою становить лише 84 х 48 х 48 мм, а вага - всього 122 г, що дозволяє зручно тримати його в долоні. Однак нехай малі габарити вас не вводять в оману - прилад вирізняється своїми потужними можливостями. Працює від акумулятора, що дає змогу брати його з собою куди завгодно.
Переваги:
- Завдяки тиску в межах 3-5 кПа (залежно від обраного режиму) і швидкості повітряного потоку до 500 л/хв, пристрій здатен надути одномісний матрац за 70 секунд, а надувну подушку - всього за 5 секунд. Здути предмети також легко - достатньо під’єднати насос до виробу, натиснути перемикач і прилад все зробить самостійно.
- Має три режими яскравості, які забезпечують освітлення з інтенсивністю 100 лм (11 год), 200 лм (5 год) і 300 лм (4 год), що підходить для різних ситуацій. Прозорий корпус розсіює світло, дозволяючи ефективно освітлювати ширші площі. Пристрій можна використовувати як ліхтарик, встановлювати на поверхню, кріпити на штатив або підвішувати за гачок.
- Живиться за допомогою вбудованих акумуляторів ємністю 7,215 Вт·год із зарядкою через порт USB-C. Від одного заряду Max Pump 3 може надути до восьми подвійних матраців, 21 раз - надувні іграшки або ж до 257 разів надувні подушки.
- Прилад працює майже безшумно (рівень шуму до 75 дБ) і ефективний навіть на висоті до 5000 метрів, що робить його надійним помічником у гірських умовах.
Технічні характеристики:
- Функціонал: насос і ліхтар 2-в-1 для надування, дефляції та освітлення
- Колір: чорний
- Джерело живлення: вбудовані акумулятори (7,215 Вт·год), зарядка через USB-C
- Робочий тиск у режимах надування/дефляції: 3±0,5 кПа та 5±0,5 кПа
- Продуктивність: до 500 л/хв
- Рівень шуму: до 75 дБ
- Час роботи в режимі насоса: до 60 хв
- Режими освітлення: три рівні яскравості (100/200/300 лм)
- Максимальний час роботи ліхтаря: 11 годин
- Розміри: 84 х 48 х 48 мм
- Вага: 122 г
Комплектація:
- насос-ліхтар Flextail Max Pump 3
- USB-C-кабель для заряджання
- 6 універсальних насадок
- мішечок для зберігання
- інструкція користувача
Характеристики
| Тип | Для туризму |
|---|---|
| Торгова марка | Flextail |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кратно відвантаженню | 1 шт |
| Вага | 122 г |
| Колір | Чорний |
| Тиск | від 3 до 5 кПа |
| Мах яскравість | 300 лм |
| Джерело живлення | Вбудовані акумулятори (7,215 Вт·год), |
| Ліхтар | Так |
| Час роботи | 11 год - як ліхтар, 60 хв - як насос |
| Режими роботи | три рівні яскравості (100/200/300 лм) |
| Продуктивність насоса | до 500 л/хв |
Увійти