Батарея для экзоскелета Standard Battery
Артикул
78355
Захищене оформлення замовлень
Категория: Экзоскелеты
Описание товара
"Товар під замовлення, орієнтовний термін очікування - місяць"
Інтелектуальна батарея Hypershell заряджає кожен крок вашого шляху.Легке керування на кінчиках ваших пальців.
Характеристики
Ємність
5000 мА·год / 72 Вт·год
Тип батареї
Li-ion
Максимальна напруга заряджання
16.8 В
Номінальна напруга
14.4 В
Сумісність
Hypershell X
Вага
410 г
Розміри
80 × 40 × 50 мм
Температура зберігання
0 °C - 40 °C
Робоча температура
-10 °C - 60 °C
Час заряджання
88 хвилин з адаптером заряджання 65 Вт та стандартним кабелем Type-C Fast Charge. 88 хвилин з зарядним хабом Hypershell 4-Way для кожної батареї.
Порт для заряджання
USB-C
Інтелектуальна батарея Hypershell заряджає кожен крок вашого шляху.Легке керування на кінчиках ваших пальців.
Характеристики
Ємність
5000 мА·год / 72 Вт·год
Тип батареї
Li-ion
Максимальна напруга заряджання
16.8 В
Номінальна напруга
14.4 В
Сумісність
Hypershell X
Вага
410 г
Розміри
80 × 40 × 50 мм
Температура зберігання
0 °C - 40 °C
Робоча температура
-10 °C - 60 °C
Час заряджання
88 хвилин з адаптером заряджання 65 Вт та стандартним кабелем Type-C Fast Charge. 88 хвилин з зарядним хабом Hypershell 4-Way для кожної батареї.
Порт для заряджання
USB-C
Характеристики
| Тип | Для туризма |
|---|---|
| Торговая марка | Hypershell |
| Ширина | 25 см |
| Емкость | 5000 мА·год / 72 Вт·год |
| Страна происхождения | Китай |
| Кратной отгрузке | 1 шт |
| Вес | 410 г |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Максимальное напряжение зарядки | 16.8 В |
| Номинальное напряжение | 14.4 В |
| Совместимость | Hypershell X |
| Размеры | 80 × 40 × 50 мм |
| Температура хранения | 0 °C - 40 °C |
| Порт для зарядки | USB-C |
Войти