Базальтова вата Ізоват ЛС 30, плити мінераловатні-50 мм
Артикул
10001
Захищене оформлення замовлень
Категории: Утеплитель, Черная пятница, Базальтовая вата
Описание товара
Izovat LS (Ізоват ЛС) покрівельний базальтовий утеплювач
Покрівельний базальтовий утеплювач Izovat LS застосовується для утеплення та звукоізоляції скатної покрівлі, міжповерхових перекриттів, мансард, міжкімнатних перегородок. Без перебільшення – найкращий на сьогодні утеплювач у співвідношенні ЦІНА-ЯКІСТЬ!
Застосування Izovat LS:
- Мансарда;
- Скатна покрівля з ухилом до 60 ° С;
- Горищне приміщення;
- Підвісна стеля;
- Перекриття балками;
- Підлога на лагах;
Переваги:
- Ефективне збереження тепла; низька теплопровідність;
- Чи не токсичний;
- Простота у монтажі;
- Висока паропроникність;
- Стійкий до плісняви, грибків, гризунів;
- Екологічно безпечний;
- Оптимальна вартість;
- Чудова звукоізоляція;
- Довгий термін служби;
- Не горючий матеріал.
Характеристики
| Тип | Для кровли, Для звукоизоляции, Для утепления |
|---|---|
| Производитель | IZOVAT |
| Плотность | до 30 кг/м3 |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Страна происхождения | Украина |
| Кратной отгрузке | 1 упаковка |
| Группа горючести | НГ |
Войти