Газовый баллон 27 л 11 кг (Пропан/Бутан) Vitkovice Milmet
Артикул
77946
Захищене оформлення замовлень
Категории: Для дома и сада, Обогреватели
Описание товара
Газовий балон від польського сертифікованого виробника — надійне багаторазове джерело зрідженого пропан-бутану, яке підходить для використання в побуті, на дачі, в гаражі або на природі, особливо в місцях без центрального газопостачання; може підключатися до плити, котла, обігрівача, печі, грилю тощо та легко заправляється на газових станціях.
Характеристики:
Наповнення: 11 кг
Об'єм: 27 л
Випробувальний тиск: 25 МПа
Тип палива: газ пропан/бутан
Колір: синій
Матеріал: сталь
Висота: 60 см
Ширина: 30 см
Гарантія: 2 роки
Торгова марка: Vitkovice Milmet
УВАГА! Балон не заповнений.
Характеристики:
Наповнення: 11 кг
Об'єм: 27 л
Випробувальний тиск: 25 МПа
Тип палива: газ пропан/бутан
Колір: синій
Матеріал: сталь
Висота: 60 см
Ширина: 30 см
Гарантія: 2 роки
Торгова марка: Vitkovice Milmet
УВАГА! Балон не заповнений.
Характеристики
| Тип | Для туризма, Для энергосбережения |
|---|---|
| Торговая марка | Vitkovice Milmet |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 600 мм |
| Страна происхождения | Польша |
| Кратной отгрузке | 1 шт |
| Вес | 11 кг |
| Объем | 27 л |
| Цвет | Синий |
| Вид топлива | Пропан / Бутан |
Войти