Опорный стойка пол/стена, поворотная ножка
Артикул
78220
Захищене оформлення замовлень
Категории: Товары медицинского назначения, Поручни и держатели
Описание товара
Поручень Г-подібний - встановлюється ліворуч або праворуч від раковини або унітазу. Поручень має поворотну ніжку на 360° (висотою 30см). Він розроблений таким чином, щоб за нього було зручно триматися рукою. Поручень має три точки кріплення: стіна-підлога-пол. Стіна, на яку кріплять поручень, повинна бути несучою. Кожна точка опори має два монтажних отвори для кріплення поручня дюбелями. Зверху кріплення закриті декоративною накладкою діаметром 52 мм Вся конструкція виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304.
Така модель поручнів буде служити надійною опорою не тільки для людей з обмеженими фізичними можливостями, а також для літніх людей і після операції. Догляд за виробом максимально простий. Досить протерти його дезинфікуючим або миючим засобом. Він стійкий до корозії і механічних пошкоджень, що робить його максимально довговічною.
Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки престарілих, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири і приватні будинки.
Діаметр поручня: 32 мм
Розмір поручня: 75х75х30 см
Конфігурація: з поворотною ніжкою
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304
Країна виробник: Туреччина
Така модель поручнів буде служити надійною опорою не тільки для людей з обмеженими фізичними можливостями, а також для літніх людей і після операції. Догляд за виробом максимально простий. Досить протерти його дезинфікуючим або миючим засобом. Він стійкий до корозії і механічних пошкоджень, що робить його максимально довговічною.
Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки престарілих, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири і приватні будинки.
Діаметр поручня: 32 мм
Розмір поручня: 75х75х30 см
Конфігурація: з поворотною ніжкою
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304
Країна виробник: Туреччина
Характеристики
| Тип | Товары для медицинского назначения |
|---|---|
| Торговая марка | Mertinox |
| Ширина | 30 см |
| Длина | 75 см |
| Высота | 75 см |
| Страна происхождения | Турция |
| Кратной отгрузке | 1 шт |
| Вес | 1,7 кг |
| Диаметр | 32 мм |
| Дополнительные характеристики | С поворотной ножкой |
Войти