Портативный газовый обогреватель Gas Heater 3 режима мощности (1500 Вт, 2800 Вт, 4200 Вт) с редуктором
Артикул
78287
Захищене оформлення замовлень
Категория: Обогреватели
Описание товара
Особливості:
Високоефективний газовий обігрівач із контролем вмісту кисню в приміщенні, запускається за допомогою п’єзоелектричного запальника (не потребує зовнішніх джерел вогню).
Обігрівач оснащений трипозиційним тепловим випромінювачем, який дозволяє регулювати потужність і температуру нагріву в режимах 1/3, 2/3 та повна потужність.
Газовий обігрівач обладнаний 4 колесами, що полегшують його переміщення. Ззаду обігрівача знаходиться відсік для стандартного газового балона 11 кг з пропан-бутаном.
Після виймання газового балона обігрівач можна скласти, завдяки чому він займає мало місця під час зберігання.
Обігрівач комплектується газовим шлангом і редуктором тиску газу 37 mbar.Технічні характеристики:
Тип газу: пропан, бутан, LPG
Запалювання: п’єзоелектричне
Розміри: 29 × 42 × 74,5 см
Тиск подачі газу: 37 mbar
Потужність нагріву: 1500 Вт, 2800 Вт, 4200 Вт
ХарактеристикиВиробник
Gas Heater
Країна виробник
Польща
Тип обігрівача
Портативний газовий обігрівач
Тип нагрівального елементу
Керамічний
З редуктором
Так
Призначення
Побутове
Тип встановлення
Підлоговий
П'єзорозпалювання
Так
Потужність обігріву
1500 Вт, 2800 Вт, 4200 Вт
Максимальна потужність
4200 Вт
Тип джерела енергії
Газ
Рекомендований тип газового балона
11 кг
Паливо
Пропан, Бутан
Тиск
37 мбар
Коліщата
Так
Висота
74,5 см
Ширина
42 см
Глибина
29 см
Стан
Новий
Колір
Сірий
Високоефективний газовий обігрівач із контролем вмісту кисню в приміщенні, запускається за допомогою п’єзоелектричного запальника (не потребує зовнішніх джерел вогню).
Обігрівач оснащений трипозиційним тепловим випромінювачем, який дозволяє регулювати потужність і температуру нагріву в режимах 1/3, 2/3 та повна потужність.
Газовий обігрівач обладнаний 4 колесами, що полегшують його переміщення. Ззаду обігрівача знаходиться відсік для стандартного газового балона 11 кг з пропан-бутаном.
Після виймання газового балона обігрівач можна скласти, завдяки чому він займає мало місця під час зберігання.
Обігрівач комплектується газовим шлангом і редуктором тиску газу 37 mbar.Технічні характеристики:
Тип газу: пропан, бутан, LPG
Запалювання: п’єзоелектричне
Розміри: 29 × 42 × 74,5 см
Тиск подачі газу: 37 mbar
Потужність нагріву: 1500 Вт, 2800 Вт, 4200 Вт
ХарактеристикиВиробник
Gas Heater
Країна виробник
Польща
Тип обігрівача
Портативний газовий обігрівач
Тип нагрівального елементу
Керамічний
З редуктором
Так
Призначення
Побутове
Тип встановлення
Підлоговий
П'єзорозпалювання
Так
Потужність обігріву
1500 Вт, 2800 Вт, 4200 Вт
Максимальна потужність
4200 Вт
Тип джерела енергії
Газ
Рекомендований тип газового балона
11 кг
Паливо
Пропан, Бутан
Тиск
37 мбар
Коліщата
Так
Висота
74,5 см
Ширина
42 см
Глибина
29 см
Стан
Новий
Колір
Сірий
Характеристики
| Тип | Для энергосбережения |
|---|---|
| Торговая марка | Gas Heater |
| Ширина | 42 см |
| Длина | 29 см |
| Высота | 74,5 см |
| Страна происхождения | Польша |
| Кратной отгрузке | 1 шт |
| Вес | 10 кг |
| Давление | 37 мбар |
| Количество режимов | 3 |
| Вид топлива | Пропан / Бутан |
| Расход смеси | 300 г/год |
| Мощность обогрева | 1400 Вт, 2750 Вт, 4100 Вт |
Войти