Скловата ISOVER Звукозахист
Артикул
13006
Захищене оформлення замовлень
Категории: Утеплитель, Стекловата
Описание товара
Утеплювач Ізовер ISOVER ЗВУКОЗАХИСТ (Франція)
Утеплювач ISOVER ЗВУКОЗАХИСТ - легкі плити, що володіють високими звукоізоляційними функціями. Екологічно чистий, довговічний матеріал. Добре фіксується завдяки пружності волокна, що не вимагає додаткового кріплення. Підходить для будь-яких погодних умов. Зручний при транспортуванні та зберіганні завдяки стиску в 2-4 рази в упаковці. Широко застосовується в ізоляції стін зсередини, міжкімнатних перегородках, підвісних стель, перегородок, підлог по лагах, скатних покрівель та мансард.
Застосування ISOVER Звукозахист:
- У ненавантажених вертикальних, горизонтальних, нахилених конструкціях;
- Міжкімнатні та міжповерхові перегородки;
- Навісні стелі;
- Перекриття за лагами;
- Стіни та стелі звукозахищених кімнат.
Переваги:
- Високі характеристики звукоізоляції;
- Стабільність розмірів;
- Еластичність при монтажі;
- Всесезонність;
- Екологічна безпека;
- Належить до групи негорючих (НГ) матеріалів;
- Зручність транспортування та зберігання (мати стиснуті в 2-4 рази);
- Гарантія якості;
- Довговічність.
Характеристики
| Производитель | Isover |
|---|---|
| Торговая марка | IZOVER |
| Плотность | 11 кг/м3 |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Длина | 1170 мм |
| Кратной отгрузке | 1 упаковка |
| Группа горючести | НГ |
Войти