Сумка кросс-боди Nextorch
Артикул
78175
Захищене оформлення замовлень
Категории: Тактическое снаряжение, Аксессуары
Описание товара
Лаконічний дизайн та місткість 8 л роблять сумку Nextorch універсальною для повсякденного носіння різних речей: планшета, книг, документів, Power Bank тощо.
У моделі передбачено 1 внутрішнє відділення з роздільником та сітчастою кишенею для зручної організації вмісту. Із зовнішнього боку є велика кишеня на блискавці з кількома дрібними відділеннями для смартфона, гаманця чи інших дрібних предметів.
Розміри сумки становлять 225 х 295 х 120 мм. Вона укомплектована ручкою з нековзною вставкою для носіння в руці та широким ременем на плече з регуляторами довжини.
Система MOLLE з передньої та задньої сторін сумки призначена для фіксації дрібних аксесуарів. Спереду є липучка для кріплення патчів.
У пошитті використано нейлон Cordura 1000D, який відрізняється вологовідштовхувальними властивостями, зберігаючи вміст сухим у негоду. Матеріал також несприйнятливий до появи зачіпок та не розтягується з часом.
Характеристики:
сумка-крос боді з нековзною ручкою та плечовим ременем;
місткість – 8 л;
матеріал – нейлон Cordura 1000D з водовідштовхувальними властивостями;
є система MOLLE та липучка для патчів;
розміри – 225 x 295 x 120 мм;
вага – 626 г.
У моделі передбачено 1 внутрішнє відділення з роздільником та сітчастою кишенею для зручної організації вмісту. Із зовнішнього боку є велика кишеня на блискавці з кількома дрібними відділеннями для смартфона, гаманця чи інших дрібних предметів.
Розміри сумки становлять 225 х 295 х 120 мм. Вона укомплектована ручкою з нековзною вставкою для носіння в руці та широким ременем на плече з регуляторами довжини.
Система MOLLE з передньої та задньої сторін сумки призначена для фіксації дрібних аксесуарів. Спереду є липучка для кріплення патчів.
У пошитті використано нейлон Cordura 1000D, який відрізняється вологовідштовхувальними властивостями, зберігаючи вміст сухим у негоду. Матеріал також несприйнятливий до появи зачіпок та не розтягується з часом.
Характеристики:
сумка-крос боді з нековзною ручкою та плечовим ременем;
місткість – 8 л;
матеріал – нейлон Cordura 1000D з водовідштовхувальними властивостями;
є система MOLLE та липучка для патчів;
розміри – 225 x 295 x 120 мм;
вага – 626 г.
Характеристики
| Тип | Тактическое снаряжение |
|---|---|
| Торговая марка | NexTorch |
| Ширина | 225 мм |
| Длина | 120 мм |
| Высота | 295 мм |
| Страна происхождения | Китай |
| Кратной отгрузке | 1 шт |
| Вес | 626 г |
| Объем | 8 л |
| Дополнительные характеристики | есть система MOLLE и липучка для патчей |
Войти