Звукоізоляційні мати з базальтової вати-50 мм
Артикул
11001
Захищене оформлення замовлень
Категории: Утеплитель, Черная пятница, Звукоизоляция
Описание товара
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО! ТОВАР ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ ПРОТЯГОМ 2-5 ДНІВ.
Звукоізоляційні мати Звукозахист (ЗЗЗ)
Звукоізоляційні мати Звукозахист — інноваційна високотехнологічна розробка для звукоізоляції приміщень. Максимально поглинають звукові хвилі та вібраційні шуми. Екологічно чисті мати безпечні для здоров'я. Ідеальні для використання у звукоізоляції квартир, кінотеатрів, звукозаписувальних студій тощо.
Застосування:
- Звукоізоляційні мати ідеальні як звукоізоляція квартир, кінотеатри, звукозаписувальні студій і т.ін.
Переваги:
- Максимально поглинають звукові хвилі та вібраційні шуми;
- Ідеальні для приміщень із підвищеними вимогами до звукоізоляції;
- Не токсичні;
- Прості в монтажі
- Екологічно безпечні;
- Використовується 4-шарова звукопоглинальна мембрана;
- Довгий термін експлуатації.
Характеристики
| Тип | Для звукоизоляции, Для технической изоляции |
|---|---|
| Производитель | LAMROCK |
| Торговая марка | LAMROCK |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Страна происхождения | Украина |
| Кратной отгрузке | 1 лист |
| Группа горючести | НГ |
Войти